Пушилін вкотре пообіцяв запустити водовод із Дону для забезпечення водою так званої "ДНР"

Ватажок так званої "ДНР" Денис Пушилін заявив на засіданні колегії Мінбуду РФ, що до початку травня планує запустити в роботу першу чергу нового водоводу Дон-Донбас. Про це повідомляють російські ЗМІ 20 квітня.

"Заплановано реалізувати до 1 травня 2023 року перший етап водоводу з річки Дон до каналу Сіверський Донець - Донбас протяжністю 194 км та потужністю водозабору 288 тис. кубічних метрів на добу", - заявив Пушилін.

Нагадаємо, раніше Пушилін визнав, що не знає, коли почне працювати водовід "Дон-Донбас".

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті