Психологів із окупованого Донбасу на два тижні відправили до Тамбова. Обіцяють навчити "кризової психології"

Група із 50 психологів окупованого Донбасу вирушила на курси підвищення кваліфікації до Тамбова. Про це пишуть сепаратистські ЗМІ.

Зазначається, що на базі державного університету імені Державіна вони навчатимуться надавати допомогу населенню в кризових ситуаціях. Хто і чому вирішив, що саме у Тамбові є кадри для підготовки фахівців з кризової психології, не вказується.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті