Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Окупаційна адміністрація на Луганщині посилює цензуру та масовий контроль над громадською думкою, намагаючись створити для місцевих жителів штучну ілюзію стабільності. Усім медіа та адміністраторам соціальних мереж надійшла сувора негласна вказівка повністю приховувати візуальні матеріали й фактичну інформацію про наслідки будь-яких надзвичайних подій, пожеж чи руйнувань на промислових та інфраструктурних обʼєктах як на захоплених територіях, так і в самій РФ", - повідомила Луганська ОВА в соцмережах 20 липня.
Зазначається, що натомість інформаційний простір цілеспрямовано заповнюють лише вигідними для влади повідомленнями, щоб штучно знизити рівень суспільної тривожності та запобігти масовому невдоволенню.
"Така тотальна інформаційна зачистка вже змусила великі ресурси кардинально змінити контент під загрозою запровадження кримінального переслідування, фактично заганяючи населення у вигадану реальність", - йдеться в повідомленні ОВА.
В окупаційному інфопросторі жорстко замовчуються не лише масштабні інциденти, але й гострі повсякденні кризи, зокрема дефіцит пального і продуктів та хронічні перебої з постачанням води й електрики.
Раніше повідомлялось, що в селищі біля окупованої Брянки оголосили, що водопостачання припинено на невизначений термін. Мешканці пишуть, що води й так немає вже майже 2 тижні.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту