Псевдо-керівницю "податкової інспекції" окупантів з Біловодська судитимуть за колабораціонізм

Прокурори Луганської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жительки Біловодська на Луганщині за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора 3 серпня.

"Слідством встановлено, що у березні 2022 року жінка, усвідомлюючи російську збройну агресію проти України, добровільно погодилася на співпрацю з окупаційною адміністрацією РФ", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що колаборантка обійняла псевдопосаду "начальника Біловодської об’єднаної державної податкової інспекції ЛНР" та виконує відповідні функції у незаконних органах влади, створених на території тимчасово окупованого селища Біловодськ Старобільського району Луганщини.

Підкреслюється, що наразі у своїй діяльності псевдопосадовиця окупаційної адміністрації РФ застосовує та впроваджує так звані "законодавчі акти ЛНР" у податковій сфері.

"Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що "помічник прокурора ЛНР" зі Станиці Луганської отримав повідомлення про підозру.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Всі статті