Привіт, ГУЛАГ. Мішустін наказав створити на окупованих РФ територіях України 28 виправних колоній

Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін розпорядився створити на окупованих територіях України 28 виправних колоній та підпорядкувати їх Федеральній службі виконання покарань росії. Про це йдеться у розпорядженні російського прем'єра.

Згідно з документом, 12 виправних колоній та одна лікувально-виправна установа буде створена в окупованій Донецькій області, сім виправних колоній та одна лікувально-виправна установа – на окупованій Луганщині. Дві виправні колонії та колонія-поселення будуть створені на окупованій території Запорізької області та три виправні колонії та лікувально-виправний заклад – на непідконтрольній частині Херсонської області.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті