Примусова паспортизація докотилась до Рубіжного на Луганщині, хоча українські паспорти поки не відбирають – Генштаб

В окупованому Рубіжному на Луганщині почалась примусова паспортизація. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 18 березня.

"У Рубіжному Луганської області місцева окупаційна так звана влада, примушує населення отримувати громадянство Російської Федерації", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що українських паспортів у людей поки що не відбирають, проте, для працевлаштування необхідно мати паспорт громадянина Російської Федерації.

Раніше повідомлялось, що мешканцям Старобільска, Рубіжного та Станиці Луганської на Луганщині заборонили пересуватись по регіону без паспорта РФ.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті