"Прилетіло" по мосту, який з'єднує окуповані Генічеськ та Арабатську стрілку

Окупанти повідомляють про удар "ракетами Storm Shadow" по мосту через протоку Тонку, що з'єднує Генічеськ з Арабатською стрілкою. Про це вдень, 6 серпня, пишуть місцеві пабліки та росЗМІ, цитуючи так званого "т.в.о. губернатора" Херсонської області Володимира Сальдо.

"ЗСУ обстріляли міст через протоку Тонку, що з'єднує Генічеськ з Арабатською стрілкою, випущено 12 ракет, ППО збила 9 із них", - пише він.

За його словами, поранено одного мирного жителя, який проїжджав мостом у момент прильоту, також перебито газопровід до Генічеська, який пролягав поруч із мостом. Понад 20 тисяч жителів міста залишилися без газу.

Крім того, окупанти пишуть, що КПП Чонгар (Джанкой-Генічеськ) тимчасово закритий для проїзду.

 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті