Прикордонники зупинили штурм і вибили загарбників із передмістя Бахмута - Держприкордонслужба

Прикордонники зупинили штурм російських загарбників і вибили їх із передмістя Бахмута Донецької області. Про це у Телеграм повідомляє Державна прикордонна служба України 4 лютого. 

"Учора аеророзвідка виявила приготування противника до наступу на місто-фортецю Бахмут. По місцю зосередження окупантів мінометники здійснили вогневий наліт. Отримавши втрати противник перегрупувався для атаки", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, згодом три групи штурмовиків намагались прорвати оборону. Вогнем з автоматичних та станкових гранатометів прикордонники змусили загарбників відступити. Спроба штурму провалилася, втрати загарбників склали 4 вбитих й 7 поранених.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський заявив, що здавати Бахмут ніхто не буде. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті