Прикордонники зі стрілецької зброї вночі вполювали "шахеда", який летів у напрямку Чернігова

Українські прикордонники зі стрілецької зброї збили "шахеда", який летів у напрямку Чернігова. Про це повідомила Державна прикордонна служба України у своєму Телеграм-каналі 30 березня.

"Бійцям ДПСУ вдалося приземлити "шахеда", який летів у напрямку Чернігова, – сказано в повідомленні. – Військові вчергове довели, що безпілотники все ж реально збивати стрілецькою зброєю, проте головним успіхом завдячують злагодженій роботі команди".

"Емоції били через край, а зараз розуміємо, що це чиїсь врятовані життя", – каже на відео один із прикордонників.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що українські прикордонники в Бахмуті знищили позицію ПВК "Вагнер" – ліквідовано близько 15 рашистів.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті