Прикордонники відбили штурм на Бахмутському напрямку та взяли в полон вагнерівця

Українські прикордонники відбили штурм окупантів на Бахмутському напрямку та взяли в полон "вагнерівця". Про це повідомляє Держприкордонслужба України 13 березня. 

Як повідомляється, штурмова група росіян намагалася захопити позицію наглядової посади прикордонників.

"Щільним стрілецьким вогнем загарбники хотіли притиснути наших бійців до землі і тим часом впритул наблизитися до них. Але прикордонники не дозволили окупантам здійснити задум, відкривши вогонь у відповідь",  , - повідомили в ДПСУ. 

У результаті ворожа група відступила, залишивши на полі бою одного загиблого штурмовика. А ще одного прикордонники взяли у полон. 

Полонений виявився вагнерівцем, колишнім ув’язненим. Він розповів, що був завербований на війну в Україну з Якутської колонії, де відбував п’ятирічний термін за завдання тілесних ушкоджень знайомому. Сказав, що головним мотивом піти на війну для нього були великі гроші, які пообіцяли вербувальники. Полонений також переконував, що нікого не вбивав, адже в Україні перебуває лише дев'ятий день. 

Як повідомлялося раніше, рашист обікрав своїх мертвих товаришів після їх ліквідації українськими прикордонниками під Бахмутом. 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті