Прикордонники відбили штурм на Бахмутському напрямку та взяли в полон вагнерівця

Українські прикордонники відбили штурм окупантів на Бахмутському напрямку та взяли в полон "вагнерівця". Про це повідомляє Держприкордонслужба України 13 березня. 

Як повідомляється, штурмова група росіян намагалася захопити позицію наглядової посади прикордонників.

"Щільним стрілецьким вогнем загарбники хотіли притиснути наших бійців до землі і тим часом впритул наблизитися до них. Але прикордонники не дозволили окупантам здійснити задум, відкривши вогонь у відповідь",  , - повідомили в ДПСУ. 

У результаті ворожа група відступила, залишивши на полі бою одного загиблого штурмовика. А ще одного прикордонники взяли у полон. 

Полонений виявився вагнерівцем, колишнім ув’язненим. Він розповів, що був завербований на війну в Україну з Якутської колонії, де відбував п’ятирічний термін за завдання тілесних ушкоджень знайомому. Сказав, що головним мотивом піти на війну для нього були великі гроші, які пообіцяли вербувальники. Полонений також переконував, що нікого не вбивав, адже в Україні перебуває лише дев'ятий день. 

Як повідомлялося раніше, рашист обікрав своїх мертвих товаришів після їх ліквідації українськими прикордонниками під Бахмутом. 

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті