Прикордонники разом із нацгвардійцями знищили групу "вагнерівців" у Бахмуті

Українські прикордонники спільно з бійцями Нацгвардії знищили групу найманців "ПВК "Вагнер" у Бахмуті. Про це 7 березня повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

"У Бахмуті прикордонники ліквідували "вагнерівців", які намагалися сховатися після невдалого штурму", - повідомили представники МВС.

Цих окупантів бійці ДПСУ знищили разом із нацгвардійцями. Як зазначили у Міністерстві внутрішніх справ, найманці намагалися атакувати один з українських опорних пунктів.

Проте наші захисники у ближньому бою дали окупантам відсіч та змусили відійти.

"Втративши частину своїх сил російські зайди почали відходити. Нацгвардійці за допомогою дрону вистежили втікачів, а прикордонники-мінометники вогнем знищили щонайменше 7 загарбників", - додали в МВС.

Нагадаємо, раніше бійці ЗСУ показали, як ведуть вогонь по окупантах у Бахмуті з французьких мінометів.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті