Прикордонники показали, як знищили командно-спостережний пункт росіян під час великого скупчення окупантів

Українські прикордонники знищили командно-спостережний пункт (КСП) росіян на Харківському напрямку. Відповідне выдео розмістив офіційний Телеграм-канал 15 мобільного прикордонного загону "Сталевий Кордон" 23 квітня.

"На Харківському напрямку, аеророзвідники бригади Гвардії наступу "Сталевий Кордон" декілька днів вели спостереження за ворожим командно-спостережним пунктом. Дочекавшись великого скупчення окупантів в будівлі, прикордонники нанесли вогневе ураження шляхом скиду протитанкових мін з ударного дрону", - сказано в повідомленні.

Втрати противника уточнюються.

Раніше контррозвідники СБУ показали, як спалили дронами майже 100 одиниць ворожої техніки, склади з боєприпасами та укриття окупантів.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті