Прикордонники під Бахмутом знищили 5 "вагнерівців", які намагалися прорвати нашу оборону

Українські воїни у Бахмуті знищили п'ять найманців так званої "ПВК "Вагнер". Про це 19 березня повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

"Загони ПВК "Вагнера" планували непомітно наблизитися до опорних пунктів і прорвати кордон оборони. Проте відчули зосереджений вогонь від наших захисників. Окупанти розбіглися по руїнах: 5 із них уже нікуди ніколи не втечуть", - повідомили у ДПСУ.

Ще дев'ять найманців отримали поранення внаслідок цієї спроби штурму. Окремо зазначається, що минулої доби наші прикордонники відбили чотири ворожі штурми Бахмута.

Нагадаємо, раніше спікер Східного угрупування ЗСУ Череватий заявив, що росіяни не можуть захопити Бахмут і продовжують його штурми "за інерцією".

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті