Прикордонники отримали допомогу, необхідну для охорони та укріплення кордону

Українські прикордонники отримали допомогу, необхідну для охорони та укріплення кордону. Про це повідомляє Держприкордонслужба України (ДПСУ) 17 червня.

Для потреб прикордонних підрозділів благодійники придбали легковики та вантажівки, екскаватор, трактори, навантажувач, Starlink, тепловізори, БпЛА, зарядні станції, телевізори, генератори та інше майно.

Прикордонна служба подякувала за співпрацю керівництву Волинської ОВА та благодійним фондам: «Разом у Майбутнє ЮА», «Волинь-2014», «Доброта», «Сучасна Україна», «Ми з Україною», «Надія», «Сирінга», «ДІЯ ВОЛОНТЕРА», «Крок за кроком», ТОВ «Західна лінія» й Олександру Можайському.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті