Пригоди окупанта: "Мы их расстреливали... Пока не разобрались, что свои" (перехоплення ГУР)

Військовослужбовець РФ розповідає батькові про бойові ситуації з представниками ПВК "Вагнер" та чутки про поляків, які нібито розстрілюють українців за відступ з позицій. Про це свідчить перехоплення телефонної розмови рашиста з його батьком, опубліковане Головним управліннм розвідки (ГУР) Міноборони України 16 січня.

"Мы их расстреливали... Мы им танк и "тигр" взорвали. Пока не разобрались, что свои", – розповідає він про те, як його підрозділ влучив у "вагнерівців".

За словами рашиста, величезні втрати "вагнерівців" міноборони РФ не рахує взагалі.

Переказує рашист і кілька міфів, придуманих окупантами про українську армію: про те, що в ній воюють поляки, які розстрілюють українців, а також негри, і що американці випробовують на польських військових препарати, які дозволяють їм не відчувати болю.

Ділиться також історією про те, як у його підрозділі били офіцерів, а він стояв і дивився на це.

"Смотрел просто, как пи***ят? Правильно, лучше быть свидетелем", – хввлить окупанта батько.

Раніше було опубліковане перехоплення, у якому рашист-вбивця розповідав дружині: "Це всього лише хохли, непотріб, пил… Хохляцька дитина – задушити в утробі".

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті