Пригожин зізнався, що битва за Бахмут "неабияк потріпала" ПВК "Вагнер"

Ватажок російського угруповання найманців ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що бої за місто Бахмут на Донеччині завдали серйозних втрат як його власним силам, так і українській стороні. Про це він сказав в аудіозверненні, опублікованому його пресслужбою 29 березня.

"Сьогоднішні бої за Бахмут вже практично знищили українську армію, і, на жаль, неабияк пошарпали приватну військову компанію "Вагнер", – сказав Пригожин. 

Нагадаэмо, міністр оборони України Олексій Резніков вважає, що наступ РФ триває повним ходом, проте росіяни швидко вичерпують свої наступальні можливості через утримання українськими силами Бахмуту. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті