Пригожин заявив "по секрету", що найближчим часом YouTube в росії буде заблоковано

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що найближчим часом YouTube в росії буде заблоковано. Про це він заявив через свою прес-службу, відповідаючи на запитання щодо його звернення до Генпрокуратури з проханням про блокування YouTube, повідомляють російські ЗМІ.

"А тепер я вам по секрету скажу одну річ. Як би не ламали собі зуби подонки, які вдають, що беруть участь, а насправді, заважають нам у спецоперації, які носять російські прапори на 9 травня, але розміщують родичів за кордоном і їдуть до Дубаї грати в гольф, найближчим часом YouTube буде закрито. А ті, хто активно користується YouTube, у свою чергу, будуть виявлені та понесуть заслужене покарання, після того, як його заборонять", — заявив Пригожин. 

Як повідомляється, жодних офіційних підтверджень його слів немає. 

Нагадаємо, раніше Пригожин заявив, що треба відправити всіх, хто виступає проти війни, до "штрафбату", щоб "вони загинули героями". 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті