Пригожин про "цілі сво": Медведчука хотіли зробити президентом України, а потім обміняли "на весь Азов"

Росія хотіла зробити "президентом України" Медведчука, щоб ділити активи в країні, і це було однією із цілей так званої "спецоперації". Про це заявив ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин у відеоінтервʼю, яке розміщено у його телеграм-каналі 23 червня.

"Друге найважливіше завдання цієї спецоперації - призначення таким собі президентом України Медведчука. Того самого Медведчука, який заздалегідь пробрався до Києва, сидів і чекав, коли прийдуть війська, Зеленський втече, усі складуть зброю і він стане президентом цієї України. Завдання було в матеріальних активах, які потрібно буде поділити, після того як вони візьмуть її під контроль", - заявив ватажок найманців.

Однак Медведчука заарештували українські спецслужби і в результаті, за словами Пригожина, його "поміняли на весь "Азов". І цей обмін доводить, що росія не хотіла денацифікувати Україну - адже, впевнений глава "ПВК", саме бійці "Азова" є "основою націоналістичних структур України".

"Для чого ми Медведчука поміняли? Чому він такий дорогий... у якого все, що є - це дружні стосунки, скажімо так, у керівництві країни", - підсумував Пригожин.

Нагадаємо, раніше ватажок "Вагнера" заявив, що Донбас вісім років "розпилювали" олігархи, спецслужби та АП.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті