Пригожин обіцяє прийти в Бєлгородську область без дозволу і "захистити" всіх: "росіян, дагестанців, чеченців і етнічних українців" 

Євген Пригожин обіцяє захистити в Бєлгородській області "росіян, дагестанців, чеченців і етнічних українців, зокрема". Цю його заяву оприлюднила пресслужба власника ПВК "Вагнер". "Якщо Міністерство оборони найближчим часом не припинить те беззаконня, яке йде із захоплення територій РФ, ми прийдемо в Бєлгородську область і захистимо наш російський народ", - пообіцяв він.

"Підкреслюю, захистимо наш народ: росіян, дагестанців, чеченців і етнічних українців, зокрема", - уточнив Пригожин. 

За його словами, він візьме на себе функцію "оборони" Бєлгородської області без узгодження з керівництвом РФ. "Запрошення і питати дозволу ми не будемо", - заявив власник ПВК.

При цьому Пригожин вкотре повторив свою вимогу забезпечити його снарядами і ракетами. "Єдине, вимагатимемо боєприпаси, без них марно приходити, як то кажуть, з голою дупою на мороз", - заявив він.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті