Пригоди італійця в Росії: Z-«воєнкор» Андреа Лучіді отримав паспорт РФ, але в Луганську жити не захотів і оселився у Воронежі 

Про це повідомила офіційний представник МВС РФ Ірина Волк.  Італієць закінчив Санкт-Петербурзький державний університет і почав працювати на російську пропагандистську машину.

Він фабрикував фейки про «СВО» та життя на окупованих територіях України. «Воєнкор» відкрито носить Z-символіку російської агресії проти України та патч із написом “Агент Кремля”. З 2022 року проживав в окупованому Луганську, де одружився з місцевою мешканкою. Однак російський паспорт він вважав за краще отримувати не на окупованій території України, а в російському Воронежі.  

У п'ятницю італієць отримав російський паспорт і заявив, що вже давно відчуває себе росіянином. Він визнав, що на батьківщині його вважають кремлівським пропагандистом, а Росія відчиняє для нього «всі двері та приймає у свою дружню багатонаціональну сім'ю».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Всі статті