Кремлівські чиновники попросили путіна "приборкати Пригожина"

Вищі російські чиновники попросили путіна приборкати амбіції засновника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, який жорстко публічно критикував міністра оборони Сергія Шойгу та інших вищих військових офіційних осіб. Про це повідомила газета The Wall Street Journal із посиланням на джерела, близькі до Кремля, пише "Deutsche Welle" 11 березня.

"Пригожина здебільшого ігнорували, коли йшлося про Сирію та Африку, але в Україні він почав злити всіх, особливо після страти кувалдою, – цитує видання джерело, близьке до Кремля. – Представники системи відчувають, що монополія на покарання має бути у держави".

Раніше повідомлялося, що Пригожин скаржиться на те, що його відключили від спецзв'язку з російською владою через прохання надати снаряди.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті