Кремлівські чиновники попросили путіна "приборкати Пригожина"

Вищі російські чиновники попросили путіна приборкати амбіції засновника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, який жорстко публічно критикував міністра оборони Сергія Шойгу та інших вищих військових офіційних осіб. Про це повідомила газета The Wall Street Journal із посиланням на джерела, близькі до Кремля, пише "Deutsche Welle" 11 березня.

"Пригожина здебільшого ігнорували, коли йшлося про Сирію та Африку, але в Україні він почав злити всіх, особливо після страти кувалдою, – цитує видання джерело, близьке до Кремля. – Представники системи відчувають, що монополія на покарання має бути у держави".

Раніше повідомлялося, що Пригожин скаржиться на те, що його відключили від спецзв'язку з російською владою через прохання надати снаряди.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті