Пряме попадання. Окупанти заявили про прильоти ракет "Граду" в покрівлю будівлі "адміністрації глави ДНР"

Так званий "мер" окупованого Донецька прокоментував обстріл будівлі "адміністрації ДНР" 18 вересня. "Сталося пряме попадання в покрівлю адміністративної будівлі на бульварі Пушкіна у Ворошиловському районі", - написав він.

За інформацією фейкового "представництва ДНР у СЦКК", щонайменше двоє людей постраждали під час обстрілу Донецька. "Всього було випущено три ракети з РСЗВ "Град"", - ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в окупованому Донецьку сьогодні вдень пролунали вибухи біля будівлі окупаційної "адміністрації глави ДНР" у центрі міста.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті