Протягом минулої доби на фронті відбулося понад 90 бойових зіткнень

На фронті протягом минулої доби відбулося 91 бойове зіткнення, загалом ворог завдав два ракетних та 80 авіаційних ударів, здійснив 85 обстрілів з РСЗВ по позиціях наших військ та населених пунктах. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 7 грудня.

Окупанти завдавали авіаційних ударів по Чернігівській, Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях.

Під артилерійським вогнем опинилися понад 160 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах.

Як повідомлялось  раніше, Єрмак заявив у Вашингтоні, що  якщо допомога буде відкладена, це створить великий ризик програти війну.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті