Протягом доби відбулось понад 20 бойових зіткнень – Генштаб

Протягом доби відбулось понад 20 бойових зіткнень, ворог завдав 17 ракетних та 33 авіаційних ударів, здійснив 26 обстрілів з РСЗО по позиціях наших військ та населених пунктах. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ а вечірньому зведені 18 вересня.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін.

Ворог завдав авіаційних ударів на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар'їнському, Шахтарському, Запорізькому та Херсонському напрямках.

Від артилерійських та мінометних обстрілів постраждали 87 населених пунктів.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, продовжує обстріли населених пунктів з території рф.

Як повідомлялось раніше, на Донеччині під обстрілами росіян опинилися близько 10 населених пунктів.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті