Протягом доби відбулось 73 бойових зіткнення - Генштаб

Протягом доби на фронті відбулось 73 бойових зіткнення. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ 12 грудня у вечірньому зведенні.

Ворог завдав 1 ракетний та 3 авіаційних удари, здійснив 38 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. 

На Куп’янському напрямку українські захисники відбили 8 атак ворога в районах Синьківки, Петропавлівки, Іванівки Харківської області. 

На Лиманському напрямку Сили оборони відбили 2 атаки ворога в районі Макіївки Луганської області. 

На Бахмутському напрямку підрозділи Сил оборони відбили 4 атаки противника в районах Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки Донецької області. 

На Авдіївському напрямку наші захисники відбили 37 атак ворога в районах східніше Новокалинового, східніше Новобахмутівки, Степового, Авдіївки, південніше Сєверного, південніше Тоненького, Первомайського та Невельського Донецької області, де ворог безуспішно намагався прорвати оборону наших військ. 

На Мар’їнському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах Новомихайлівки Донецької області, де противник здійснив 10 безуспішних атак на позиції наших захисників. 

На Шахтарському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не проводив.    

На Запорізькому напрямку Сили оборони відбили 4 атаки противника в районах північніше Приютного та західніше Вербового. 

Сили оборони України надалі утримують позиції на лівобережжі Дніпра у Херсонській області. Продовжують завдавати вогневого ураження противнику.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.06.2025
10:23

«Друга половина року буде переломною». Російські ЗМІ про Україну

У Москві радіють, що США переключилися на ситуацію навколо Близького Сходу і тепер Київ «залишився без наймогутнішого і найбагатшого союзника».
Країна
17.06.2025
15:00

Роман Світан: Росія спішно формує нові резерви, щоб активізувати наступ до кінця літа

Треба поставити в стрій правоохоронців. Інших варіантів просто не існує. Ми не можемо закупити північнокорейських солдатів. Але у нас є свої — сотні тисяч правоохоронців і силовиків всередині країни, які навчені як мінімум оборонним діям. Їм не...
Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Всі статті