Протягом доби під артилерійським та мінометним вогнем окупантів опинилися близько 15 населених пунктів Харківщини

Протягом доби під артилерійським та мінометним вогнем окупантів опинилися близько 15 населених пунктів Харківської області. Про це вранці 4 грудня повідомив у Телеграм голова ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, окупанти обстріляли Гранів Харківського району, Бударки Чугуївського району, Фихолівку, Іванівку, Кислівку, Табаївку, Крохмальне, Берестове, Чугунівку Куп’янського району та ін. 

За добу постраждалих серед цивільного населення не зафіксовано, - констатував глава області.

Як повідомлялося, рашисти крили артилерійським та мінометним вогнем населені пункти 4 районів Харківщини

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті