Проти «мера» окупованого Єнакієвого в Росії порушили кримінальну справу

У квазіутворенні «ДНР» повідомили, що стосовно «глави муніципального утворення» Єнакієвого Романа Храменкова порушили кримінальну справу, його підозрюють в отриманні кількох великих хабарів. Про це 20 травня повідомили в СУ СК Росії по «ДНР».

«За версією слідства, Храменков через посередника в листопаді 2023-го одержав хабар у розмірі 3 млн рублів за розірвання адміністрацією міста договорів оренди нерухомого майна з організацією та його укладенням із підприємцем. Ще один хабар - 10 млн рублів фігурант отримав від директора однієї з організацій за схожу «послугу»", - ідеться в повідомленні.

Храменкова затримали, йому інкримінують ч. 6 ст. 290 КК РФ (одержання хабара в особливо великому розмірі). Кримінальну справу порушено і щодо посередника. У цій справі тривають слідчі дії та збір доказів.

Як повідомлялося, Храменкова затримано за отримання оригінального хабара у вигляді 2 квадроциклів.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті