Пропагандисти "ДНР" заявляють про формування батальйону ЗС РФ із військовополонених бійців ЗСУ

Пропагандисти "ДНР" активно поширюють інформацію про формування батальйону ЗС РФ із військовополонених бійців ЗСУ. Останнім часом про це дедалі частіше повідомляють місцеві ЗМІ.

З посиланням на такого собі Антона Тищенка, якого називають колишнім українським танкістом, пропагандисти "ДНР" заявляють, що батальйон імені Богдана Хмельницького зараз налічує близько 70 осіб, більшість з яких це полонені бійці ЗСУ.

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін також заявляє про формування батальйону ЗС РФ із зрадників Батьківщини. За його словами, "це їхній шанс спокутувати провину".

Раніше повідомлялося, що українські військовополонені, які нібито зраділи присязі, очікують на отримання російського громадянства.

Ідея формування "українського" підрозділу в окупаційному корпусі вперше була озвучено у вересні 2022 року. У колонії Оленівки від імені військовополонених молодик усно звернувся до одного з ватажків "ДНР" Володимира Бідівки з проханням сприяти формуванню "козачого батальйону" імені Богдана Хмельницького. Нібито український військовополонений від інших ув'язнених вирізнявся модною стрижкою.  

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті