Пропагандисти "ДНР" заявляють про формування батальйону ЗС РФ із військовополонених бійців ЗСУ

Пропагандисти "ДНР" активно поширюють інформацію про формування батальйону ЗС РФ із військовополонених бійців ЗСУ. Останнім часом про це дедалі частіше повідомляють місцеві ЗМІ.

З посиланням на такого собі Антона Тищенка, якого називають колишнім українським танкістом, пропагандисти "ДНР" заявляють, що батальйон імені Богдана Хмельницького зараз налічує близько 70 осіб, більшість з яких це полонені бійці ЗСУ.

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін також заявляє про формування батальйону ЗС РФ із зрадників Батьківщини. За його словами, "це їхній шанс спокутувати провину".

Раніше повідомлялося, що українські військовополонені, які нібито зраділи присязі, очікують на отримання російського громадянства.

Ідея формування "українського" підрозділу в окупаційному корпусі вперше була озвучено у вересні 2022 року. У колонії Оленівки від імені військовополонених молодик усно звернувся до одного з ватажків "ДНР" Володимира Бідівки з проханням сприяти формуванню "козачого батальйону" імені Богдана Хмельницького. Нібито український військовополонений від інших ув'язнених вирізнявся модною стрижкою.  

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті