Програма єВідновлення: понад 20 тисяч українських родин уже отримали кошти на ремонт пошкодженого окупантами житла

Понад 20 тисяч українських родин вже отримали кошти на ремонт пошкодженого житла за програмою єВідновлення, середня виплата складає 78 тис. грн. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Фейсбук.

"Понад 20 тисяч родин отримали кошти на ремонт пошкодженого житла за програмою єВідновлення. Середня виплата складає 78 тис. грн.  Отримали від громадян майже 5 тисяч звернень на компенсацію знищеного майна. У Дії вже згенеровано понад 300 сертифікатів. На ці сертифікати цього року виділити з бюджету 2,5 млрд грн.", - зазначив Шмигаль.

За його словами, цього тижня були врегулюваны деякі питання по цій програмі, що дасть змогу людям почати користуватися сертифікатами за знищене житло вже найближчим часом.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті