Продавали українських немовлят: ДПСУ викрила злочинну організацію, фігурантам загрожує від 8 до 15 років

Оперативники Державної прикордонної служби України (ДПСУ) викрили злочинну організацію, яка торгувала новонародженими дітьми. Про це повідомили в Телеграм-каналі відомства 3 серпня.

"Група з 12 осіб продавала новонароджених дітей іноземцям під виглядом сурогатного материнства. Організатори схеми були керівниками медичних установ, – сказано в повідомленні. – Грошова винагорода за немовля – від 50 до 70 тис євро".

Зазначається, що злочинці підшуковували жінок у скрутному становищі, які погоджувалися стати сурогатними матерями. За це їм обіцяли 12 тис євро. Після пологів жінок змушували надавати неправдиві відомості при реєстрації дитини, відмовлятися від неї на користь іноземця та надавати дозвіл на її вивезення за кордон.

"Фігурантам загрожує позбавлення волі від 8 до 15 років. Слідчі дії тривають", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що прикордонники затримали двох чоловіків, які намагалися втекти з України на надувному човні.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті