Про великі втрати окупантів на Куп'янському напрямку повідомив російський "волонтер", який возить рашистам ліки у Сватове

Російський "волонтер", який забезпечує рашистів в окупованому Сватовому на Луганщині, пише, що вони зазнали великих втрат під час боїв на Куп'янському напрямку. Про це, розмістивши скріншот повідомлення, пише Телеграм-канал "Трибун. Схід" 9 жовтня. 

"Російський "волонтер", який доставляв росіянам ліки в госпіталь в тимчасово окупованому Сватовому та автомобілі для підрозділів окупантів, що воюють на Куп'янському напрямку, пише, що ті зазнали серйозних втрат під час боїв", - сказано в повідомленні.

"Наші хлопці після великих втрат були на переформуванні в Біловодську", - пише росіянин.

Він також повідомляє, що його знайомі окупанти, яких передислокували на Південний фронт, четверту добу не виходять на зв'язок.

Раніше повідомлялось, що рашисти облаштували шпиталь для своїх поранених у багатоквартирному будинку в Лисичанську, де мешкають цивільні.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті