Пріоритетом Польщі під час головування у Раді Європи буде членство України в ЄС – Дуда

Під час головування Польщі у Раді Європи одним з пріоритетів буде членство України у Євросоюзі. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда, повідомляє ЛІГА з посиланням  RMF24.

Як зазначається, Польща головуватиме у Раді Європи у першій половині 2025 року. 

Серед пріоритетів Дуда назвав зміцнення євроатлантичних зв'язків та співробітництва зі США, а також членство України та Молдови у Євросоюзі.

"Я та прем'єр-міністр чудово знаємо, що означає довго чекати, що означає хотіти бути частиною вільного Заходу",  – сказав президент Польщі.

"Сьогодні історичною вимогою моменту є вступ України та Молдови до ЄС", - наголосив Дуда.

Як повідомлялося, Польща поступово передаватиме Україні МіГ-29, які ще має на озброєнні. 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті