Пріоритетом Польщі під час головування у Раді Європи буде членство України в ЄС – Дуда

Під час головування Польщі у Раді Європи одним з пріоритетів буде членство України у Євросоюзі. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда, повідомляє ЛІГА з посиланням  RMF24.

Як зазначається, Польща головуватиме у Раді Європи у першій половині 2025 року. 

Серед пріоритетів Дуда назвав зміцнення євроатлантичних зв'язків та співробітництва зі США, а також членство України та Молдови у Євросоюзі.

"Я та прем'єр-міністр чудово знаємо, що означає довго чекати, що означає хотіти бути частиною вільного Заходу",  – сказав президент Польщі.

"Сьогодні історичною вимогою моменту є вступ України та Молдови до ЄС", - наголосив Дуда.

Як повідомлялося, Польща поступово передаватиме Україні МіГ-29, які ще має на озброєнні. 

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті