Президенти Литви, Латвії та Польщі на форумі ООН у Дубаї відмовилися від спільного фото через присутність Лукашенка

Президент Литви Гітанас Науседа, а також лідери Латвії та Польщі бойкотували спільну фотографію у Дубаї на зустрічі Організації Об'єднаних Націй (ООН) зі зміни клімату COP28 1 грудня, бо для неї також позував авторитарний лідер Білорусі Олександр Лукашенко. Про це повідомляє Lrt.lt.

"Було б лицемірно стояти пліч-о-пліч із главою держави, яка стала плацдармом агресії Росії проти України, і як ні в чому не бувало обговорювати майбутнє світу та зміну клімату. Білоруський режим сприяє руйнуванню майбутнього світу і разом із Росією несе відповідальність за те, що відбувається в Україні - від загибелі людей до катастрофічного впливу на навколишнє середовище", - заявив Науседа в коментарі, переданому BNS групою президента зі зв'язків із громадськістю.

"Це називається сімейним фото. Лукашенко не належить до тієї сім'ї, до якої ми хочемо належати", - додав президент.

Разом із ним президенти Латвії та Польщі Едгар Рінкевич і Анджей Дуда відмовилися робити спільне фото на зустрічі світових лідерів у Дубаї.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті