Президент Угорщини зажадав від України повернути угорцям Закарпаття "відібрані в них права"

Новий президент Угорщини Тамаш Шуйок занепокоєний становищем угорської меншини в Україні. Про це він заявив у своїй інавгураційній промові, - пишуть угорські ЗМІ.

За словами президента, він "з особливою тривогою стежить за життям закарпатських братів, які проживають на території української держави". 

Він підтримав вимоги угорського уряду "повернути етнічним угорцям на Закарпатті права, відібрані в них після 2015 року, зокрема право використовувати рідну мову у сфері культури та освіти". 

Угорська влада відмовляється підтримувати вступ України до Євросоюзу доти, доки не буде скасовано українські закони, які, на їхню думку, обмежують права угорської меншини на власну мову і культуру.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті