Президент призначив командувачів Сил підтримки та Сил спеціальних операцій ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський своїми указами 9 травня призначив командувачів Сил підтримки та Сил спеціальних операцій ЗСУ. Про це йдеться на сайті Президента.

"Призначити ГЕРЕГУ Дмитра Михайловича командувачем Сил підтримки Збройних Сил України", - йдеться в указі № 315/2024.

"Призначити ТРЕПАКА Олександра Сергійовича командувачем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України", - йдеться в указі № 314/2024.

Також Президент видав указа "Про звільнення С.Лупанчука з посади командувача Сил спеціальних операцій Збройних Сил України".

"Звільнити ЛУПАНЧУКА Сергія Костянтиновича з посади командувача Сил спеціальних операцій Збройних Сил України", - йдеться в указі №313/2024.

Як повідомлялося, Зеленський звільнив Залужного з військової служби "за станом здоровʼя".

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті