Президентка Молдови Санду пообіцяла провести референдум перед вступом країни до ЄС

Президентка Молдови Майя Санду заявила, що попередньо до вступу до Євросоюзу країна проведе відповідний референдум. Про це повідомляє Європейська Правда 20 липня.

Зазначається, що під час поїздки до регіонів країни Санду заявила, що Молдова чекає довгий шлях безпосереднього вступу до Європейського Союзу.

"Це тільки перші відчинені двері. Але коли ми просунемося вперед - а ми сподіваємося, що це станеться - тоді почнуться переговори. Від нас залежить, як швидко ми зможемо це зробити", - зазначила Санду.

Президентка також підкреслила, що вступ Молдови до ЄС можливий лише після референдуму.

Як повідомлялося раніше, Санду закликала росію вивести свої війська з Придністров'я.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті