Президент Ізраїлю назвав атаку Ірану "оголошенням війни" і заявив, що варіанти відповіді розглядаються

Президент Ізраїлю назвав атаку Ірану "оголошенням війни" і заявив, що варіанти відповіді розглядаються, - повідомляє ТГК DW.Главное.

Президент Ізраїлю заявив, що влада країни розглядає "всі варіанти" відповіді на іранський напад і вживатиме "необхідних кроків" для захисту свого народу. При цьому Герцог підкреслив, що Ізраїль "не шукає війни".

Представник Ради національної безпеки США Джон Кірбі заявив, що Вашингтон буде і далі допомагати Ізраїлю захищатися від загроз, але не прагне до війни з Іраном.

Як повідомлялося, прем'єр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху відмовився від удару у відповідь по Ірану після розмови з президентом США Джо Байденом.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті