Президент Грузії закликає покарати РФ за вбивства мирних громадян в окупованому Ізюмі

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі закликає покарати РФ за вбивства мирних громадян в окупованому Ізюмі Харківської області. Про це вона написала на своїй офіційній сторінці у Twitter.

"Я рішуче засуджую звірства, вчинені Росією в Ізюмі. Відповіддю на ці військові злочини має стати правосуддя. Україна не впаде, і запанує світ. Слава Україні!", - написала вона.

Як повідомлялося раніше, у звільненому від російської окупації Ізюмі виявлено понад 400 могил мирних жителів. Чехія, яка головує в ЄС, закликала створити Міжнародний трибунал, якій буде займатися розглядом злочинів РФ в Україні.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті