Президент Грузії закликала негайно запровадити візи для росіян

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що вважає неприйнятним рішення влади росії, яка скасувала візовий режим для громадян Грузії і дозволила прямі рейси до країни. Про це Зурабішвілі написала у Твіттер 10 травня.

"Чергова російська провокація! Відновлення прямого авіасполучення та скасування візового режиму з Грузією неприйнятні доти, доки Росія продовжує агресію проти України та окупує нашу територію!" - заявила президент Грузії.

Зурабішвілі також закликала скликати Раду національної безпеки та розглянути питання про запровадження віз для російських громадян терміном на три місяці.

"Необхідний більший контроль держави щодо росіян, які в'їжджають до нашої країни, тому необхідно вжити якихось заходів, щоби все це знаходилися в нормальних цивілізованих рамках", — сказала Зурабішвілі на брифінгу.

Вона також підкреслила, що "Грузія не потребує якихось нібито поступок з боку Росії".

Нагадаємо, 10 травня президент РФ путін скасував візовий режим для громадян Грузії та зняв заборону на прямі авіарейси.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті