Президент Чехії відвідав Бучу: Ми занадто довго вважали, що путінська росія інша

Світ занадто довго сподівався, що росія інша або може стати іншою. Про це 28 квітня у Twitter заявив президент Чехії Петр Павел.

"Занадто довго ми сподівалися, що путінська Росія інша. Що вона краща. Цей урок показав, що це не так. І ми маємо бути готові", - наголосив він.

Таку заяву чеський президент зробив після того, як разом із президенткою Словаччини Зузаною Чапутовою відвідав Бучу. Там вони вшанували пам'ять жертв російської агресії.

"Спогади про варварські цивільні вбивства залишаються в пам'яті. Українці ніколи не забудуть сотні безглуздо втрачених життів. І ми не повинні забувати", - наголосив Петр Павел.

Він додав, що вони з Чапутовою приїхали в Бучу тим самим маршрутом, що й російські війська рік тому.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до Києва прибули президенти Чехії та Словаччини.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті