Президент Азербайджану заявив про готовність допомогти в мирних переговорах РФ та України

Лідер Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що його країна готова допомогти в урегулюванні російсько-української війни завдяки "прагматичним відносинам" з державами. Про це він сказав на міжнародному форумі в Італії 6 вересня, - пише Еспресо.

Алієв зазначив, що Азербайджан ще ніколи не ініціював пропозицій щодо припинення війни Росії проти України, але висловив готовність до цього, якщо "буде потрібна участь".

За його словами, Азербайджан може відіграти "певну роль" з огляду на прагматичність цих відносин.

"Якщо говорити про гіпотетичну можливість, то вона цілком здійсненна. Насамперед з огляду на те, що разом з Росією та Україною ми протягом 70 років були частиною СРСР, ми підтримуємо різнобічні зв’язки на рівні особистих контактів та на політичному рівні", - наголосив Алієв.

Він також підкреслив, що Баку підтримує територіальну цілісність та суверенітет України, але не долучиться до санкційної кампанії проти Росії. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Всі статті