Президент Аргентини теж захотів посадити Україну за стіл переговорів із росією

Президент Аргентини Альберто Фернандес заявив у суботу на пресконференції в Парижі, що він використовуватиме свої контакти з іншими лідерами G20, щоб спробувати посадити Україну та росію за стіл переговорів. Про це повідомляє УНН з посиланням на Buenos Aires Times.

"Ми домовилися з президентом Франції Еммануелем Макроном поговорити з іншими лідерами G20, щоб з'ясувати, чи можемо ми зробити щось більш конкретне для встановлення столу переговорів, який відновить діалог і який розпочнеться з припинення вогню", — сказав Фернандес.

Він також засудив "непристойність конфлікту", попередив про ризик ядерних атак і зазначив, що війна має серйозні наслідки для решти світу, особливо для країн, що розвиваються.

"Діалог має бути між Україною та росією, але рішення має бути глобальним і поза логікою блоків. Я хочу, щоб Аргентина сіла за стіл розгляду врегулювання, тому що я хочу знайти рішення", — зазначив він.

Як раніше повідомлялося, радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван рекомендував команді Зеленського почати думати про реалістичні вимоги для переговорів із РФ, включаючи перегляд заявленої мети України щодо повернення Криму.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті