Прес-секретар Кремля: "Для нас це вже стало війною"

Росія та Україна перебувають у стані війни. Про це прямо заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков у розмові з журналістами російської газети "Аргументы и факты".

За словами Пєскова, "РФ не може допустити існування на своїх кордонах держави, у якої задокументовано намір використовувати будь-які методи, щоб відібрати у неї Крим, не кажучи вже про території нових регіонів". 

РФ продовжить діяти таким чином, "щоб військовий потенціал України не міг загрожувати безпеці її громадян та її території", заявив прес-секретар російського диктатора.

"Ми перебуваємо в стані війни. Так, це починалося як спеціальна військова операція, але як тільки там утворилася ця компашка, коли колективний Захід став учасником цього на боці України, для нас це вже стало війною. Я в цьому переконаний. І кожен повинен це розуміти, для своєї внутрішньої мобілізації", - сказав Пєсков.

Як повідомлялося, внаслідок масштабної російської атаки по містах України 22 березня знеструмлено сотні тисяч будинків.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті