Прем'єр Індії раптово скасував зустріч із путіним через його погрози ядерною зброєю – Bloomberg

Прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді скасував щорічну зустріч із президентом РФ путіним, яка мала пройти в грудні. Про це 9 грудня повідомляє Bloomberg.

"Прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді не зустрічатиметься з путіним після того, як російський президент почав загрожувати застосуванням ядерної зброї в Україні", - повідомляють журналісти з посиланням на джерела, знайомі із ситуацією.

Саміт при цьому триває з 2000 років, і скасували його лише один раз — через пандемію коронавірусу 2020 року. Також джерела зазначають, що скасування зустрічі не означає погіршення відносин між країнами, просто індійський прем'єр вигоди від таких контактів зараз не бачить.

Нагадаємо, раніше сьогодні путін заявив, що росії треба було раніше напасти на Україну.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті