Прем'єрка Естонії заявила про "сюрприз" для України на саміті НАТО у Вільнюсі

Прем’єр-міністерка Естонії Кая Каллас разом із генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом обговорили питання майбутнього членства України в Альянсі. Про це йшлося на спільній пресконференції Каллас і Столтенберга, повідомляє "Європейська правда".

Як зазначив Столтенберг, на Вільнюському саміті члени Альянсу "знайдуть спільну мову, в тому числі і щодо того, як реагувати на прагнення України до членства".

Столтенберг наголосив, що зараз найважливіше завдання – забезпечення перемоги України у війні з РФ.

Водночас Каллас наголосила, що НАТО є єдиною дієвою гарантією безпеки.

"Тому в наших інтересах знайти цей шлях, але формулювання ще опрацьовуються, і ми не хочемо якимось чином зіпсувати сюрприз Вільнюського саміту", – додала вона, коментуючи слова Столтенберга.

Як відомо, на липневому саміті НАТО у Вільнюсі Україна прагне домогтись чітких формулювань щодо перспективи отримання членства в Північноатлантичному альянсі.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті