Прем'єрів Словаччини та Угорщини, які забули 1956 і 1968 роки, у Празі зустріли протестом

Прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо та його угорського колегу Віктора Орбана в Празі зустріли протестом за їхню позицію у війні Росії проти України. Про це пише чеське видання "IDNES". 

Глави двох держав ЄС були запрошені для участі в саміті "Вишеградської четвірки" (Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини).

На акції проти політики прем'єрів Словаччини та Угорщини люди стояли з плакатами "Фіцо, їдь додому в Росію", "Фіцо + Орбан - боягузливі поплічники Путіна" тощо.

Як повідомлялося раніше, Фіцо і Орбан виступають проти надання військової допомоги Україні і виступають за укладення миру з РФ на її ультимативних умовах. У 1956 і 1968 роках радянські війська жорстко присікли спроби Угорщини та Чехословаччини провести демократичні перетворення. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті