Прем'єр Словенії зустрів рятувальну місію з України

Прем'єр-міністр Словенії Роберт Голоб зустрів українських рятувальників, які вирушили до країни для участі в ліквідації наслідків повені. Про це повідомляє "Еспрессо" з посиланням на  уряд Словенії.

У країну прибув 51 рятувальник ДСНС, п'ять екскаваторів та ще 14 транспортних засобів для розчищення завалів і ліквідації наслідків повеней у долині Верхньої Савіньї.

Зазначається, що серед українських рятувальників є бійці, які, серед іншого, боротися з повінню після руйнування дамби в Новій Каховці. Вони поділяться знаннями та досвідом з ліквідації наслідків затоплення зі словенськими колегами. 

"Україна направила свій найкращий підрозділ, який є повністю самодостатнім і має всі необхідні модулі. Тому я впевнений, що він зможе допомогти в найскладніших місцях", - вказав Голоб, додавши, що вдячний швидкому надходженню допомоги.

Як повідомлялося, понад 50 українских рятувальників вирушили на допомогу у Словенію. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті