Прем'єр Нідерландів прибув із візитом до Києва

У Київ із робочим візитом прибув прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте. Про це 17 лютого повідомляє видання De Telegraaf.

Журналісти повідомили, що разом із Рютте до столиці України прибула і міністерка внутрішньої торгівлі Лієсьє Шрайнемахер. Представники Нідерландів зранку встигли покласти вінок до Стіни пам'яті у Києві.

Очікується, що у планах у Рютте та Шрайнемахер зустріч із Володимиром Зеленським. Після зустрічі з президентом України вони також зустрінуться із головою Кабміну Денисом Шмигалем. Також очікується, що під час візиту вони відвідають пошкоджені об'єкти енергетики.

Зазначимо, що Рютте вже бував в Україні минулого року. У липні він відвідав Бородянку та Ірпінь, які постраждали внаслідок російської агресії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нідерланди передаватимуть Україні боєприпаси для танків Leopard 2.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті