Прем'єр-міністр Словенії підписав декларацію про підтримку вступу України до НАТО

Голова уряду Словенії Роберт Голоб підписав документ про підтримку курсу України на вступ до НАТО. Про це йдеться у спільній декларації, основні положення якої опубліковані на сайті Президента України.

У документі сказано, що Словенія підтримає набуття членства України в НАТО, щойно це дозволять умови.

"Республіка Словенія продовжуватиме сприяти сильній та ефективній політичній і матеріальній підтримці України з боку ЄС та НАТО, спрямованій на забезпечення спроможності Української держави ефективно захищати свої території відповідно до невід’ємного права на самооборону", - йдеться у декларації.

В свою чергу, Україна підтримує кандидатуру Республіки Словенія на місце непостійного члена Ради Безпеки ООН на період 2024–2025 років. 

Як повідомлялося раніше, Зеленський зустрівся з прем'єром Словенії в Києві - обговорили відновлення Ізюму

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті