Прем'єр-міністерка Литви приїхала у Київ

До України прибула прем'єр-міністр Литви Інґріда Шимоніте, де вона одразу вшанувала пам'ять загиблих захисників. Про це Шимоніте повідомила на своїй сторінці у соцмережі Х 24 листопада.

"Під час моєї першої зупинки в Києві сьогодні я віддала шану чоловікам і жінкам, які пожертвували своїм життям, захищаючи найфундаментальніші права нації: існувати і жити у свободі. Вони віддали своє життя, щоб захистити всіх нас", - зазначила Інґріда Шимоніте.

Також вона наголосила, що єдиний спосіб досягти тривалого і справедливого миру - це "допомогти Україні якнайшвидше перемогти, відновити свою повну територіальну цілісність, служити міжнародному правосуддю і відбудуватися сильнішою".

Як повідомлялось раніше, Литва надала Україні чергову партію військової допомоги.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті